Techniki druku

Druk cyfrowy

Dr901series-1ukujemy na maszynach kolorowych i monochromatycznych. Druk cyfrowy wykorzystujemy do wykonania zleceń niskonakładowych tj. czasopisma, książki, ulotki, gdzie wydruk technika offsetową jest nieopłacalny. W szczególności wykorzystujemy maszyny cyfrowe do tworzenia różnego rodzaju druków personalizowanych.

 


      Druk offsetowy

1216968975_sm-74-5Nasze dwu i pięcio-kolorowe maszyny offsetowe pozwalają na szybki druk dwustronny w pełnym kolorze albo jednostronny w przypadku konieczności zastosowania farb w kolorach dodatkowych (Pantone) ponad standardowy zestaw CMYK. Możliwe jest nanoszenie lakieru w jednym przebiegu. Posiadamy własne CtP, gdzie następuje przygotowanie matrycy do użycia.


Druk flexo

gidue m1_2013Nasze maszyny fleksograficzne drukują do 8 kolorów na wstędze papieru lub folii. Lakierowanie UV, laminowanie, złocenie oraz wykrawanie w linii pozwalają nam oferować dowolny rodzaj etykiet samoprzylepnych.

 

 


sklejarka Introligatornia

Nasza introligatornia zapewnia: krajarki, falcerki, sklejarkę. Ponadto możemy produkt bigować, rycować, składać i pakować. Dzięki sklejarce wykonujemy specjalistyczne prace tj.: insertowanie, kompletowanie, banderolowanie, wiercenie otworów i wiele innych.

 

 


CAB-A4-T-300x300 Druk termo-transferowy

Technologia termotransferowa zapewnia odpowiednią trwałość druku, pozbawiona jest wad jakie posiada metoda termiczna – samoistnie nadruk nie traci na jakości, co więcej trwałość nadruku termotransferowego jest wyższa od wielu innych technologii druku chociażby jest wyższa od trwałości techniki fleksograficznej.